24.11.2015

Wyniki Wyzwania miniaturkowego


     Poniedziałek 23 listopada za nami, a więc jednocześnie ostateczny czas na ocenianie 5 prac, jakie wzięły udział w naszym grupowym konkursie. Serdecznie dziękuję wszystkim dziewczynom za wzięcie udziału w zabawie i gratuluję każdej z osobna, że udało im się ukończyć wyzwanie! Jak widać, wcale nie było to łatwe, bo wiele osób odpadło już w przedbiegach.

     Tak jak było to już pisane w pierwszym poście, autorka zwycięskiej pracy otrzymuje: imienne dwutygodniowe wyróżnienie jej pracy na naszej grupie, udział w wywiadzie, który pojawi się na tym blogu oraz szablon Dramione na swojego bloga. Nie każdy prowadzi blogi, nie każdy lubi wywiady, dlatego też nie wciskamy tych drobiazgów na siłę - taki upominek w nagrodę za trud włożony w pracę, zwyciężczyni konkursu niech odezwie się do mnie na @, gdzie wszystko razem uzgodnimy.

     Jak były liczone przyznane punkty? Pod każdą z prac zostawiła oceny inna ilość osób. Wciąż jednak progiem punktowym było 15 pkt. Dlatego też ilość uzyskanych punktów podzielono przez ilość oceniających, prowadząc do średniej punktów.

     I takim o to sposobem...

miejsce I zajmuje tekst nr 2 - autorstwa agatte
(brawa za samą długość tekstu!)
Gratulujemy!

miejsce II zajmuje tekst nr 5 - autorstwa Patronuski
Gratulujemy!

miejsce III zajmuje tekst nr 3 - autorstwa ClariRosie Paverell 
Gratulujemy!

miejsce IV zajmuje tekst nr 1 - autorstwa ani85
Gratulujemy!

miejsce V zajmuje tekst nr 4 - autorstwa Gabrielli Black
Gratulujemy!


     Wszystkim życzymy motywacji, weny i zapału do pisania, zachęcamy do szlifowania warsztatu tak, by był on jeszcze lepszy!

Pozdrawiamy,
administracja Dramione PL

8 komentarzy:

 1. Jeeej, jestem teraz mega szczęśliwym człowiekiem. :D Cieszę się ogromnie, że mój tekst tak się spodobał, dziękuję za komentarze i miłe słowa, a także organizatorkom, bo bez tego wyzwania w życiu nie zebrałabym się w sobie, żeby cokolwiek napisać. ;) I gratuluję wszystkim autorkom miniaturek, duuużo weny na przyszłość! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję agatte :-D
  Bardzo dobra praca ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Panie Adminki (wielka litera się należy, a jakże),
  kiedy robimy drugą edycję? Znaczy właściwie to Wy, ale my jakiś udział mamy, haha.
  Idą święta, wolne, przerwa świąteczna, myślę, że to doskonała pora na takie coś! :) Był odzew więc prosimy :))))

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy