26.08.2016

DRAMIONE AWARDS POLAND - głosowanie

Witamy!

Z lekkim opóźnieniem, ale w końcu nadchodzimy z ankietą dla Dramione Awards Poland. Wiemy, że niektórzy z Was nie mogli się doczekać tego postu. Za zwłokę najmocniej przepraszamy, jednak przeceniłyśmy trochę swoje siły, jeśli chodzi o szybkie złożenie linków z Waszych zgłoszeń w jedną całość, zwłaszcza, że mamy też kilka zawirowań w swoich prywatnych życiach. Mamy nadzieję, że od września wszystko się uspokoi i wrócimy do grupy na pełnych obrotach!

Ale, ale, już koniec marudzenia! Łapcie wciąż ciepłą ankietę, o tu, tu:

-> ANKIETA <-

(Możecie kliknąć w link, a wtedy ankieta otworzy się w nowym oknie lub wypełnić ankietę, którą widzicie w poniżej):Mamy nadzieję, że poświęcicie chwilkę czasu i weźmiecie w niej udział. Naprawdę warto, bo liczy się każdy głos do tego, by namalować uśmiech u zwycięzcy danej kategorii i zrobić mu prezent pod choinkę. Tak, dobrze widzicie, choinkę. Mimo że głosowanie zakończy się w połowie listopada (tj. 15.11.2016) to wyniki zostaną ogłoszone przed świętami (a my w tym czasie będziemy miały czas, by przygotować drobne nagrody)!
Pamiętajcie, by nie kierować się sympatią do autora! Bierzmy pod uwagę tylko to, jak zostało napisane opowiadanie i czy w danej kategorii jest najlepsze! Tylko wtedy wybranie tej najlepszej historii będzie miało sens.
Nie trzeba zaznaczać odpowiedzi w każdej podkategorii, więc jeśli jakieś tytuły ani ściąga (w postaci tytułów + adresów www podany po kliknięciu Więcej poniżej) nic Wam nie mówią, nie martwcie się! Po prostu nie odpowiadajcie i na dole strony, kliknijcie dalej, dzięki czemu przejdziecie do kolejnej kategorii! Natomiast jeśli zaspałeś i nie wysłałeś swoich propozycji nominacji, to nic straconego! Pod koniec każdej kategorii daliśmy Wam możliwość wpisania opowiadania.

Widzicie? Pomyślałyśmy o wszystkim ;)
I tylko po cicho, tak nieśmiały przypominamy, że gdy zaobserwujecie bloga publicznie, to informacja o głosowaniu dotrze do większej ilości osób.

Drodzy Autorzy,
Irlandka przygotowała dla Was buttony, które możecie umieścić na swoich stronach/blogach/profilach. Zapraszamy do ich pobierania! Będzie nam bardzo miło, gdybyście umieścili je wraz z linkiem do ankiety lub Dramione-PL.blogspot.com w widocznym miejscu.Drodzy Czytelnicy i każdy, kto chce nam pomóc!
Do Was również mamy podobną prośbę! Umieśćcie u siebie button informujący o głosowaniu, dzięki czemu głosowanie dotrze do jeszcze większej ilości osób.

Niech Dramione Awards POLAND stanie się sławne! Nagródźmy w ten sposób najlepsze opowiadania, najlepszych autorów!:)1. WORK IN PROGRESS [WIP] OPOWIADANIA TRWAJĄCE

Angst:
Fluff:

Szkolne:
Będę; Co serce pokocha, rozum nie wymaże; Naucz mnie lataćAnd after all you're my wondefallThe Dragon's Bride PLThe story of Dramione

Czasy dorosłe:

Wojenne:

Komedia/humor/parodia:


AU:
Cienie przeszłościDrabble Seleny Malfoy - MalfoyowieOstatnie dni roku; Daddy’s little girlQuidditch; Śniadanie do łóżkaPodwójne szczęście; Publiczne Okazywanie Uczuć

Kanoniczność postaci: 
Sny zwycięzców; Na godziny; Czy chcę wiedzieć?; Powroty

Szkolne:
Miłość po mugolsku; Publiczne Okazywanie UczućPrzypadek z pióremQuidditch

Czasy dorosłe:

Wojenne:
Komedia/humor/parodia:

AU:


3. OBCOJĘZYCZNE:


Angst:

Fluff:

Kanoniczne postacie:

Szkolne:

Czasy dorosłe:

Wojenne:
Bad FaithWe Learned the SeaThe Boy in the HammockThe FalloutInsomniaThe Risk Reward RatioDraconian

Komedia:
A Marriage Most ConvenientPansy’s RevengeThe Devil's SecretaryBus stopOne Of The GuysOpen MindedOne Year, One Life

AU
Once Upon A ThymeLove in a Time of the Zombie Apocalypse


4. ZAKOŃCZONE [Z] COMPLETE:
Angst:

Fluff:
Adwokat miłościZenit Skrajnych UczućNajważniejszy obowiązek wobec dzieci, to dać im szczęście

Kanoniczne postacie:


Szkolne:

Czasy dorosłe: 

Wojenne: 

Echo naszych słówWiaraSeven TimesGdy jesteśmy sami

Komedia: 


5. ZAKOŃCZONE W MINIONYM PÓŁROCZU / COMPLETLE IN THE LAST SIX MONTHS:

Szkolne:Czasy dorosłe:


Wojenne:

6. SZABLONY
Ciemny:JasnyKolorowyMinimalistyczny***

A tutaj znajdziecie linki do każdego bloga, spisu i stowarzyszenia, którzy pomogli nam do tej pory :) Jeżeli o kimś zapomnieliśmy - napiszcie do nas! Asap to poprawimy!
 

The Story Of New Generation - fanfiction o PJ i OH

11 komentarzy:

 1. W "Echo naszych słów" występują postacie niekanoniczne, więc chyba nie powinna być w tej kategorii. Mimo to chętnie zagłosuje na najlepsze opowiadania

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Echa nie czytałam, jednak został wielokrotny zgłoszony w tej kategorii :) Zapewne zgłaszający uważali, że bardzo kanonicznie zostały odwzorowane charaktery głównych bohaterów :)

   Usuń
 2. W "Echo naszych słów" występują postacie niekanoniczne, więc chyba nie powinna być w tej kategorii. Mimo to chętnie zagłosuje na najlepsze opowiadania

  OdpowiedzUsuń
 3. Kiedy pojawi się szablon Irlandki z Katakumb Życia? Zgłaszałam jakiś czas temu, a nadal nie ma go w nominowanych :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ojej, dodałam natychmiast, ale nie zapisało :/ Obiecuję dziś to naprawić!

   Usuń
  2. Już wiem dlaczego nie dodałam :) Ponieważ szablon z Katakumb pojawił się po oficjalnych nominacjach. Propozycje w ankietach będą zapewne liczone jako głos oddany na dany tekst/szablon dodatkowo, ale nie w oficjalnej ankiecie.

   Usuń
  3. Szkoda, taka perełka! :) dla mnie i tak jest najlepsiejszy :D

   Usuń
 4. W pytaniu 14 (miniaturki - fluff) dwukrotnie pojawiają się "Cienie przeszłości". ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja uwagę mam jedną – miniaturka, kanoniczność postaci to "Czy chcę wiedzieć?" a nie "Nie chcę wiedzieć". W notce jest okej, tylko w ankiecie pojawia się błędnie. Ach, i w ankiecie macie też "Bud stop" :P
  Poza tym zgłaszam zażalenie – w kilku kategoriach wybór jest zwyczajnie niemożliwy... Jak na przykład Echo naszych słów albo Ukochana polityka. Czy w kategorii wojennych Seven Times czy Wiara. Wymagacie niemożliwego... :D To samo miniaturki komedia/parodia i jeszcze kilka innych miniaturkowych kategorii przysporzyły mi mnóstwo problemów. Znęcacie się nad człowiekiem tym konkursem. :P

  Czekam z niecierpliwością na wyniki! <3

  OdpowiedzUsuń
 6. Wiem, że jest już po ankiecie, ale chciałam przeczytać "Cudowną Parodię Bliskości", ale jak wchodzę w link, wyskakuje, że nie mam uprawnień. Czy moglibyście podać link do strony gdzie mogę to przeczytać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. archiveofourown.org/works/1170266/chapters/2381126 :)

   Usuń

Obserwatorzy